Jesteśmy na rynku od 1994 roku!

Oferujemy wynajem podnośników koszowych. Polecamy sprzęt, który jest najwyższej jakości. Nasza oferta zawiera podnośniki koszowe do wszelkiego rodzaju prac budowlanych..
#WynajmjPodnośnik

Icon

30 lat
doświadczenia

Icon

1 podnośnik
koszowy

Icon

100% terminowych
zleceń

Icon

Ponad 500
wykonanych zleceń

Awesome Image

Przykłady usług, które świadczymy:

  • Montaż kominów i wież

  • Prace budowlane na wysokościach

  • Montaż oświetlenia

  • Montaż reklam

  • Malowanie budynków

  • Montaż konstrukcjiAwesome Image

Wynajmujemy funkcjonalne maszyny, posiadające niezbędne atesty i certyfikaty.


Wszystkie podnośniki koszowe są ubezpieczone i posiadają aktualny przegląd. W naszej ofercie znajdują się różne modele podnośników koszowych - niezbędne przy pracach budowlanych oraz przy najbardziej skomplikowanych pracach na wysokościach.

Posiadamy podnośniki koszowe o różnym zasięgu wysięgu oraz maksymalnym udźwigu. Dzięki temu, nasze maszyny mogą być używane przy nawet bardzo trudnych, wymagających inwestycjach. Dużym zainteresowaniem cieszy się także podnośnik, który jest wstanie pracować na 26 metrach (17,5 metrów roboczych w poziomie).

Wynajem podnośników koszowych - profesjonalna obsługa, dobra cena.

Działamy kompleksowo i zapewniamy wszystkim naszym klientom pomoc przy wyborze idealnego podnośnika koszowego. Proponujemy szybki i bezpieczny transport na terenie Gniezna i okolic, realizujemy usługi podnośnikiem koszowym solidnie i fachowo. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę z przedsiębiorstwami budowlanymi. Cenimy długofalową współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. Przy dużych zamówieniach oferujemy dogodne warunki finansowe.

Nie wiesz jaki podnośnik koszowy wybrać? Który model będzie idealnie dopasowany do wykonywanych przez Ciebie prac budowlanych i prac na wysokościach? Nie szkodzi. Nasi pracownicy to osoby z dużym doświadczeniem branżowym i wiedzą.

Skontaktuj się z naszym konsultantem, a z pewnością udzieli Tobie wyczerpujących informacji. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

WZachęcamy do korzystania z naszych usług.